Haber

Ahmet Çolakbayrakdar Pirinç Festivali’ne katıldı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Birlik, beraberlik ve dostluğa sahne olan etkinlikte konuşan Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; Her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımızın güvenine, inancına ve sevgisine layık olabilmek için elimizden geldiğince gecemizi gündüzümüzü de gündüzümüze katmaya çalışıyoruz” dedi.

Hafta sonu Yüreğil Mahallesi’ni ziyaret eden Önder Çolakbayrakdar, mahallelinin ilgi ve sevgisiyle karşılandı. Vatandaşlarla keyifli sohbetler eden Önder Çolakbayrakdar, özellikle yaşlılar ve çocuklarla ilgilendi. Önder Çolakbayrakdar, vatandaşların huzur ve refahını artırmak için çalıştıklarına işaret ederek; “Yüreğil Mahallesi’nde pirinç şenliği vesilesiyle yanınızdayız. Rabbim sağlık ve huzur içinde nice yılların ortasında olmayı nasip etsin. Bu tür etkinlikler Kocasinan’ın 48 kırsal mahallesi olan köylerimizde yapılmaktadır.

Şehir dışından ve hatta yurt dışından buraya gelip ailesini yuva yapan vatandaşlarımız, gurbet özlemini gidermek için buradalar. Hemşehrilerimizin tam ortasında olmanın hazzını ve hazzını biz de yaşıyoruz. Ülkemizin bu topraklarında Yıldızlı ve Aylı Bayrağımızın gölgesinde bu ve benzeri faaliyetlere katılmak çok kıymetlidir. İnşallah bundan sonra da birlik ve beraberliğin tam ortasında olmayı başaracağız. Her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımızın inancı, inancı ve sevgisi için var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz. Bu vesileyle etkinliği yaşatan ve emeği geçen hemşehrilerime teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Programın sonunda vatandaşlara bulgur pilavı kavurma eşliğinde ikram edildi.

Yanıtlaİlet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu