Haber

Hakan Keleş: “Yenilgisiz takıma karşı evinde 2 yıl oynamak zordu”

Giresunspor Teknik Müdürü Hakan Keleş, Trabzonspor’un güçlü olduğu yerden sıkıntı yaşadıklarını belirterek, evinde yenilmemiş bir takıma karşı 2 yıl oynamanın zor olduğunu söyledi.

Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında deplasmanda Trabzonspor’a 3-0 mağlup olan Giresunspor’un teknik direktörü Hakan Keleş, iki yıldır evinde yenilmeyen takıma karşı oynamanın zor olduğunu belirterek, “İki yıldır evinde yenilmeyen Trabzonspor’a karşı burada oynamak zordu. Yenemezsek de yenilmeyecek olmamız bizim için değerliydi. İyi yolumuza devam etmek istedik. Oynadığımız oyun. İlk 70 dakikada bizim için olumlu geçti. İki set topundan yediğimiz gol bizi çok zorladı. Çok çalışmamıza rağmen Trabzonspor’un en güçlü olduğu yerde sıkıntı yaşadık. Duran toplarda sıkıntı yaşadık. “Girdik. . Oyuncu değişikliklerinin ardından Trabzonspor’un takım kalitesi ortaya çıktı. Oyun tersine döndü. Biz kırılmıştık. 3-0 kaybettik, üzgünüz. Önümüzde bir Ümraniyespor maçı var. Kazandığımızda puan hedefimize ulaşacağız” dedi.

Keleş, “Buraya gelip bize destek olan taraftarlarımıza galibiyeti sunamadığımız için üzgünüz. Kendilerine destekleri için teşekkür ediyorum.” – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu