Haber

Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine “Aday olmayın” diyen gençle görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam parti gençlik kolları tarafından düzenlenen “Geleceği İnşa Et” gençlik şenliğinde gençlere seslendi. Kılıçdaroğlu konuşma yaparken dinleyiciler arasından bir genç ayağa kalkıp “Aday olmayın” diye bağırdı. Kılıçdaroğlu tepkilere aldırış etmeden konuşmasına devam ederken diğer dinleyiciler araya girdi. Genç adamın bağırmaması için ağzı kapatılmıştı.

“DEMOKRASİ KAZANACAK”

CHP lideri Kılıçdaroğlu, programın ardından kendisine hitap eden Ömer Faruk Berber ile bir araya geldi. CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Özkoç, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini protesto eden lise öğrencisi Ömer Faruk ile Gençlik Şenliği’nde görüşmüştür. Herkesin fikir özgürlüğü vardır, her görüşe saygı duyar. Demokrasi kazanır” dedi.

NE KONUŞULDU?

Görüşmede şu an öğrenci olan gencin eğitim hayatının ele alındığı öğrenilirken, görüşmenin sıcak bir havada geçtiği öğrenildi. Gencin fikrine saygı duyduğunu aktaran Kılıçdaroğlu, salon dışına çıkarılma şeklinin gerçek olmadığına değindi. CHP lideri tarafından memnuniyetle karşılanan gencin, artık Kılıçdaroğlu’nun aday olma ihtimalini değerlendirebileceğini söylediği belirtildi.

luleburgazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu