Haber

Seçimlere kısa süre kala AK Parti’den kritik hamle! 5 il değişti

11 ilde meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından gözler 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere çevrildi. Binlerce kişinin deprem bölgesini terk etmesi ve kentlerin harabeye dönmesi seçimler için soru işareti oluşturdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREKENİ YAPACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün yaptığı açıklamada, “İyi bilin ki bu millet, umarım zamanı gelir, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. böyle kuru sözler.” ifadeleri kullandı.

5 ŞEHİRDE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİ

Gelişmeler yakından takip edilirken AK Parti5 ilin il başkanı değişti. AK Parti‘Ayrıca Ağrı, Aksaray, Bartın Kırklareli ve Van il müdürlüklerine atamalar yapıldı. AK Parti Teşkilat Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Ağrı İl Başkanı Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanı olarak Yaşar Arslan, Yunus Ercan Dağtaş ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Kırklareli İl Başkanı ve Van İl Başkanı. Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde görev yapan eski il başkanlarına özverili çalışmaları ve emeklerinden dolayı teşekkür edilirken, yeni il başkanlarına da başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu